0212 999 30 73 info@dkayyapi.com

Hakkımızda

D-KAY Yapı

D-KAY Yapı

Ülkemizde mevcut cephe sistemlerinin uygulanması ve yeni yalıtım sistemlerinin getirilmesi, teknolojideki son yenilikleri takip ederek yalıtım sektörümüzün ileri düzeye ulaşmasına katkı sağlamak amacıyla İstanbulda’da kurulmuş olan D-KAY YAPI,  kuruluşundan bu yana süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermeyi,  yalıtım sektöründe  saygın bir yer edinmeyi hedeflemektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firmamız,  profesyonel yaklaşım ve ehil ekipleri ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sağlamaktadır. Cephe ve yalıtım  projelerine devam  eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul'un  her bölgesinde  öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalitenin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan D-KAY’ın bugünkü konumuna gelmesinde, ekiplerin teknik donanımı, personellerin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel bakışı etkili olmuştur.

D-KAY, tüm taahhüt ve dış cephe yalıtım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamayı, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel prensip olarak uygulamaktadır.

Saygılarımızla,

D-KAY YAPI